Vyhledat
  • sales624467

Nenáviděné i milované. Elasťáky jsou zpět

Patříte mezi vyznavačky trendů? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout elastické šortky, které už se zdaleka nenosí jenom na kolo, ale i do města. Inspirujte se celebritami a nebojte se je zapojit do hry i vy. Naučíme vás, jak je nosit stylově.

Takzvané „elastic shorts“ neboli elastické šortky patří mezi nejžhavější trendy letošního roku. Objevily se hned na několika módních přehlídkách předních návrhářů v čele se značkami Fendi, Roberto Cavalli, MSGM či Nanushka.

Od té doby byly k vidění na řadě celebrit a přesto, že se na první pohled může zdát, že tento trend může slušet jen superštíhlým modelkám, opak je pravdou. Příkladem může být Kim Kardashianová, která své ženské křivky nechává v šortkách ráda vyniknout.
Jak je nosit

Zaujal vás tento netradiční trend a chcete se dozvědět, jak elastické šortky nosit stylově? Pak mějte na paměti základní módní pravidlo, že přiléhavý spodek nejlépe vynikne v kombinaci s volnější vrškem.

V tomto případě můžete k šortkám obléknout například oversized mikinu, svetr či bundu. Na nohy pak nazujte tenisky, popřípadě podpatky, pokud se chystáte na nějakou módní akci.

Během léta pak můžete šortky rovněž kombinovat s volnou košilí nebo s krátkým topem a celek doplnit sakem v prodloužené délce. Další módní inspiraci podle celebrit si prohlédněte níže.


článek byl převzat z

https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/nenavidene-i-milovane-elastaky-jsou-zpet-40292510

5 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše